Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa chłopców

I turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
M. Ząbecki 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Czapliński3
T. Posłuszny0
- 
A. Czapliński 
M. Ząbecki4
D. Klepacz2
    81
      2
 
 
D. Klepacz4
A. Czapliński2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Brzeziński3
M. Felski0
A. Czapliński0
K. Brzeziński3
  34
M. Ząbecki4
D. Grzmil0
    3
 
 
D. Grzmil 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Brzeziński
 
O- 
K. Brzeziński 
- 
- 
D. Grzmil4
E. Abelkis3
 
Awans
M. Ząbecki
 
      4
 
- 
E. Abelkis 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Wójcik 
- 
    35
 
 
    98   90
NK. Zadekis 
- 
- 
K. Zadekis 
D. Wójcik4
S. Mirowski0
    82
      6
 
 
S. Mirowski4
K. Zadekis3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Muklewicz3
K. Storczyk1
K. Zadekis1
M. Muklewicz3
  36
D. Wójcik2
A. Kozakowski4
    7
 
 
- 
K. Wiatrak 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Muklewicz
 
M- 
M. Muklewicz 
- 
- 
K. Wiatrak1
A. Kozakowski4
 
Awans
A. Kozakowski
 
      8
 
- 
A. Kozakowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Storczyk 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Kaczmarek3
A. Tomaszewski2
- 
K. Kaczmarek 
K. Storczyk4
P. Swora1
    83
      10
 
 
P. Swora4
K. Kaczmarek3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Kaczmarek3
D. Wójcik2
K. Kaczmarek3
D. Rzepecki2
  38
K. Storczyk2
P. Strzałkowski4
    11
 
 
P. Świtała0
P. Strzałkowski4
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Kaczmarek
 
KP. Świtała0
D. Rzepecki3
P. Świtała 
- 
P. Strzałkowski4
O. Kowalski2
 
Awans
P. Strzałkowski
 
      12
 
- 
O. Kowalski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Felski 
- 
    39
 
 
    100   92
JD. Jastrząb1
C. Jarosz3
- 
D. Jastrząb 
M. Felski4
B. Nowak2
    84
      14
 
 
B. Nowak4
D. Jastrząb3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Ryś3
D. Grzmil2
C. Jarosz0
D. Ryś3
  40
M. Felski2
P. Buczyński4
    15
 
 
A. Jackiewicz3
K. Kuropatwiński4
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Ryś
 
IA. Jackiewicz0
D. Ryś3
A. Jackiewicz 
- 
K. Kuropatwiński3
P. Buczyński4
 
Awans
P. Buczyński
 
      16
 
- 
P. Buczyński 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Sząszor 
- 
    41
 
 
    101   93
HD. Krzewiński1
K. Kuropatwiński3
- 
D. Krzewiński 
K. Sząszor4
D. Ryś3
    85
      18
 
 
D. Ryś4
D. Krzewiński0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XB. Nowak1
D. Toma3
K. Kuropatwiński1
B. Nowak3
  42
K. Sząszor4
D. Szymczak0
    19
 
 
C. Jarosz 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Toma
 
G- 
B. Nowak 
- 
- 
C. Jarosz1
D. Szymczak4
 
Awans
K. Sząszor
 
      20
 
- 
D. Szymczak 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Rzepecki 
- 
    43
 
 
    102   94
FM. Łukaszkiewicz3
O. Kowalski0
- 
M. Łukaszkiewicz 
D. Rzepecki1
E. Sveikauskas4
    86
      22
 
 
M. Łukaszkiewicz0
E. Sveikauskas4
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Łukaszkiewicz1
M. Maciaszczyk3
M. Łukaszkiewicz3
P. Swora1
  44
E. Sveikauskas3
K. Modrzejewski4
    23
 
 
A. Tomaszewski4
G. Borkowicz2
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Maciaszczyk
 
EG. Borkowicz0
P. Swora3
G. Borkowicz 
- 
A. Tomaszewski1
K. Modrzejewski4
 
Awans
K. Modrzejewski
 
      24
 
- 
K. Modrzejewski 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Muklewicz 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Wierzbicki3
K. Wiatrak1
- 
M. Wierzbicki 
M. Muklewicz3
K. Kleinszmit4
    87
      26
 
 
M. Wierzbicki1
K. Kleinszmit4
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VS. Mirowski1
E. Sveikauskas3
M. Wierzbicki0
S. Mirowski3
  46
K. Kleinszmit4
M. Maciaszczyk0
    27
 
 
S. Biniek1
M. Maciaszczyk4
    Przegrany na W
 
 
Awans
E. Sveikauskas
 
CS. Biniek1
S. Mirowski3
S. Biniek 
- 
M. Maciaszczyk 
- 
 
Awans
K. Kleinszmit
 
      28
 
- 
- 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Brzeziński 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
E. Abelkis 
- 
- 
K. Brzeziński2
D. Toma4
    88
      30
 
 
- 
D. Toma 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UE. Abelkis3
D. Szymczak1
E. Abelkis3
D. Klepacz2
  48
D. Toma0
W. Zieliński4
    31
 
 
T. Posłuszny4
M. Stańczak1
    Przegrany na X
 
 
Awans
E. Abelkis
 
AM. Stańczak2
D. Klepacz3
M. Stańczak 
- 
T. Posłuszny2
W. Zieliński4
 
Awans
W. Zieliński
 
      32
 
- 
W. Zieliński 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System