Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2012 - grupa chłopców

IV turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
K. Zbień 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
M. Kulus 
- 
- 
K. Zbień2
P. Kowalczyk4
    81
      2
 
 
P. Kowalczyk 
- 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Wierzbicki2
K. Żeletko4
M. Kulus1
M. Wierzbicki4
  34
P. Kowalczyk2
D. Ryś4
    3
 
 
K. Makowski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Żeletko
 
O- 
M. Wierzbicki 
- 
- 
K. Makowski2
D. Ryś4
 
Awans
D. Ryś
 
      4
 
- 
D. Ryś 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Modrzejewski 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
Ł. Przybysz 
- 
- 
K. Modrzejewski4
K. Derendarz0
    82
      6
 
 
- 
K. Derendarz 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SŁ. Przybysz1
M. Król4
Ł. Przybysz4
J. Kaczmarczyk1
  36
K. Modrzejewski2
M. Sząszor4
    7
 
 
M. Stańczak 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Król
 
M- 
J. Kaczmarczyk 
- 
- 
M. Stańczak1
M. Sząszor4
 
Awans
M. Sząszor
 
      8
 
- 
M. Sząszor 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Macioł 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
M. Lesiak 
- 
- 
D. Macioł4
K. Sojska0
    83
      10
 
 
- 
K. Sojska 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RB. Migdałek2
K. Modrzejewski4
M. Lesiak0
B. Migdałek4
  38
D. Macioł4
M. Król3
    11
 
 
K. Brzeziński 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Modrzejewski
 
K- 
B. Migdałek 
- 
- 
K. Brzeziński0
M. Król4
 
Awans
D. Macioł
 
      12
 
- 
M. Król 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
R. Arkusiński 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Wiatrak 
- 
- 
R. Arkusiński2
K. Żeletko4
    84
      14
 
 
- 
K. Żeletko 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Robiński4
P. Kowalczyk3
K. Wiatrak2
M. Robiński4
  40
K. Żeletko0
K. Ćwikła4
    15
 
 
D. Klepacz 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Robiński
 
I- 
M. Robiński 
- 
- 
D. Klepacz2
K. Ćwikła4
 
Awans
K. Ćwikła
 
      16
 
- 
K. Ćwikła 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Robiński 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Felski4
D. Klepacz2
- 
M. Felski 
M. Robiński1
M. Muklewicz4
    85
      18
 
 
M. Muklewicz4
M. Felski1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Felski4
D. Toma3
M. Felski4
R. Arkusiński0
  42
M. Muklewicz4
M. Stojałowski0
    19
 
 
K. Wiatrak 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Felski
 
G- 
R. Arkusiński 
- 
- 
K. Wiatrak1
M. Stojałowski4
 
Awans
M. Muklewicz
 
      20
 
- 
M. Stojałowski 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
B. Migdałek 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Brzeziński 
- 
- 
B. Migdałek2
K. Szymanowski4
    86
      22
 
 
- 
K. Szymanowski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Brzeziński3
K. Dybała4
K. Brzeziński4
T. Posłuszny3
  44
K. Szymanowski4
A. Czapliński2
    23
 
 
M. Lesiak4
T. Posłuszny3
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Dybała
 
ET. Posłuszny4
K. Sojska0
T. Posłuszny 
- 
M. Lesiak3
A. Czapliński4
 
Awans
K. Szymanowski
 
      24
 
- 
A. Czapliński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Statkiewicz 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Ganzera4
M. Stańczak2
- 
K. Ganzera 
P. Statkiewicz4
J. Kaczmarczyk1
    87
      26
 
 
J. Kaczmarczyk4
K. Ganzera0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Derendarz2
A. Czapliński4
K. Ganzera1
K. Derendarz4
  46
P. Statkiewicz4
K. Dybała1
    27
 
 
Ł. Przybysz 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
A. Czapliński
 
CŁ. Wysocki0
K. Derendarz4
- 
Ł. Wysocki 
Ł. Przybysz3
K. Dybała4
 
Awans
P. Statkiewicz
 
      28
 
Ł. Wysocki0
K. Dybała4
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Toma 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
K. Makowski 
- 
- 
D. Toma4
M. Wierzbicki0
    88
      30
 
 
- 
M. Wierzbicki 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Zbień3
M. Stojałowski4
K. Makowski0
K. Zbień4
  48
D. Toma1
S. Batkowski4
    31
 
 
- 
M. Kulus 
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Stojałowski
 
A- 
K. Zbień 
- 
- 
M. Kulus0
S. Batkowski4
 
Awans
S. Batkowski
 
      32
 
- 
S. Batkowski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System