Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2011 - chłopcy

III turniej (14/1)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Sebastian Batkowski (Metal Fach LP Sokółka) Wojciech Szewczyk (Konsalnet Warszawa)
Sebastian
Batkowski

(Metal Fach LP Sokółka)
14 : 50Wojciech
Szewczyk

(Konsalnet Warszawa)


    1
 
M. Ząbecki50
M. Matłosz10
    9
 
 
M. Ząbecki33
K. Suszczyński50
    13
    2
 
 
D. Macioł38
K. Suszczyński50
 
 
 
K. Suszczyński21
S. Batkowski50
    15
    3
 
 
S. Batkowski50
M. Robiński22
    10
 
 
 
S. Batkowski50
M. Witkowski42
    4
 
 
M. Wach43
M. Witkowski50
 
 
 
S. Batkowski14
W. Szewczyk50
    5
 
 
W. Szewczyk50
D. Dula31
    11
 
 
 
W. Szewczyk50
K. Zbień6
    14
    6
 
 
K. Zbień50
M. Fortuński45
 
 
 
W. Szewczyk50
A. Borowiec21
    7
 
 
K. Gmur4
A. Borowiec50
    12
 
 
 
A. Borowiec50
A. Czarnowski31
    8
 
 
A. Czarnowski50
D. Tonojan28
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Czapliński31
M. Robiński40
    33
 
 
    97   89
PA. Czapliński40
W. Zieliński32
A. Czapliński40
M. Stojałowski32
M. Robiński40
P. Statkiewicz15
    81
      2
 
 
M. Stojałowski8
P. Statkiewicz40
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Czapliński35
M. Matłosz40
A. Czapliński40
M. Wydrych11
  34
M. Robiński13
M. Ząbecki40
    3
 
 
S. Gardjas11
J. Kozera24
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Matłosz
 
OŁ. Szczygieł13
M. Wydrych22
S. Gardjas10
Ł. Szczygieł21
J. Kozera1
M. Ząbecki40
 
Awans
M. Ząbecki
 
      4
 
Ł. Szczygieł9
M. Ząbecki40
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Macioł40
M. Popławski4
    35
 
 
    98   90
NM. Popławski6
D. Siciński40
M. Popławski21
K. Konkel16
D. Macioł40
P. Kaczmarek26
    82
      6
 
 
K. Konkel11
P. Kaczmarek40
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Dula40
K. Ćwikła13
D. Siciński34
D. Dula40
  36
D. Macioł40
M. Strągowski3
    7
 
 
M. Lesiak22
M. Strągowski37
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Dula
 
MD. Dula33
K. Górnioczek21
M. Lesiak10
D. Dula40
M. Strągowski26
K. Szymanowski22
 
Awans
D. Macioł
 
      8
 
K. Szymanowski15
D. Dula0
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Ćwikła20
S. Stachowiak13
    37
 
 
    99   91
LM. Maciaszczyk40
R. Ablewski 23
S. Stachowiak17
M. Maciaszczyk37
K. Ćwikła40
P. Buczyński10
    83
      10
 
 
M. Maciaszczyk24
P. Buczyński38
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Suszczyński31
M. Strągowski29
M. Maciaszczyk14
K. Suszczyński40
  38
K. Ćwikła0
S. Batkowski4
    11
 
 
D. Wójcik15
J. Wesolowski40
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Suszczyński
 
KK. Suszczyński40
A. Dela37
D. Wójcik12
K. Suszczyński37
J. Wesolowski15
S. Batkowski40
 
Awans
S. Batkowski
 
      12
 
K. Suszczyński27
S. Batkowski34
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Matłosz40
M. Kliczkowski19
    39
 
 
    100   92
JM. Kliczkowski13
M. Sząszor40
M. Kliczkowski19
P. Hurnik11
M. Matłosz40
M. Król16
    84
      14
 
 
P. Hurnik19
M. Król20
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QF. Maz17
M. Robiński40
M. Sząszor22
F. Maz40
  40
M. Matłosz25
M. Wach40
    15
 
 
F. Maz18
D. Ryś31
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Robiński
 
IF. Maz40
K. Dybała16
F. Maz40
O. Kołodziejski18
D. Ryś15
M. Wach40
 
Awans
M. Wach
 
      16
 
O. Kołodziejski4
M. Wach40
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Szewczyk40
B. Koziełek1
    41
 
 
    101   93
HK. Szydło13
D. Ryś29
B. Koziełek6
K. Szydło15
W. Szewczyk40
K. Dybała14
    85
      18
 
 
K. Dybała40
K. Szydło6
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Król12
M. Witkowski40
D. Ryś16
M. Król40
  42
W. Szewczyk40
M. Fortuński20
    19
 
 
K. Sobieraj0
M. Fortuński40
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Witkowski
 
GK. Sobieraj13
M. Król40
K. Sobieraj28
B. Kiliszewski17
M. Fortuński40
M. Sząszor12
 
Awans
W. Szewczyk
 
      20
 
B. Kiliszewski15
M. Sząszor40
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Zbień40
D. Tonojan26
    43
 
 
    102   94
FD. Tonojan33
J. Wesolowski21
D. Tonojan40
A. Czapliński5
K. Zbień40
A. Dela37
    86
      22
 
 
A. Czapliński20
A. Dela37
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Tonojan16
K. Storczyk5
D. Tonojan8
P. Buczyński2
  44
K. Zbień40
A. Borowiec25
    23
 
 
M. Czarnowicz14
R. Ablewski 18
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Tonojan
 
EH. Stasio8
P. Buczyński36
M. Czarnowicz8
H. Stasio22
R. Ablewski 20
A. Borowiec40
 
Awans
K. Zbień
 
      24
 
H. Stasio11
A. Borowiec40
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Gmur35
K. Wiatrak22
    45
 
 
    103   95
DJ. Kasperuk23
K. Szymanowski18
K. Wiatrak10
J. Kasperuk25
K. Gmur40
K. Górnioczek33
    87
      26
 
 
K. Górnioczek33
J. Kasperuk19
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VP. Kaczmarek22
A. Borowiec40
J. Kasperuk0
P. Kaczmarek40
  46
K. Gmur40
K. Storczyk28
    27
 
 
K. Storczyk40
M. Kur17
    Przegrany na W
 
 
Awans
A. Borowiec
 
CM. Kur15
P. Kaczmarek36
M. Kur26
D. Sznurkowski22
K. Storczyk35
D. Siciński11
 
Awans
K. Gmur
 
      28
 
D. Sznurkowski19
D. Siciński40
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Czarnowski40
D. Gołębiowski3
    47
 
 
    104   96
BM. Lichota40
J. Kozera12
D. Gołębiowski8
M. Lichota40
A. Czarnowski40
M. Wydrych7
    88
      30
 
 
M. Lichota23
M. Wydrych26
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UP. Statkiewicz24
M. Fortuński40
M. Lichota19
P. Statkiewicz40
  48
A. Czarnowski40
M. Witkowski13
    31
 
 
K. Sząszor31
W. Zieliński40
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Fortuński
 
AK. Sząszor36
P. Statkiewicz37
K. Sząszor40
D. Jeka7
W. Zieliński24
M. Witkowski40
 
Awans
A. Czarnowski
 
      32
 
D. Jeka7
M. Witkowski40
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System