Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2011 - chłopcy

II turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
W. Szewczyk 
- 
    33
 
 
    97   89
PF. Cieślik0
K. Górnioczek3
- 
- 
W. Szewczyk4
B. Koziełek0
    81
      2
 
 
B. Koziełek 
- 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TD. Gołębiowski2
M. Wach4
K. Górnioczek0
D. Gołębiowski4
  34
W. Szewczyk4
M. Lichota2
    3
 
 
M. Lichota 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Wach
 
O- 
D. Gołębiowski 
- 
- 
M. Lichota4
Ł. Szczygieł0
 
Awans
W. Szewczyk
 
      4
 
- 
Ł. Szczygieł 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Ząbecki 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
M. Król 
- 
- 
M. Ząbecki2
K. Dybała4
    82
      6
 
 
- 
K. Dybała 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Król4
J. Wesołowski3
M. Król4
O. Kołodziejski0
  36
K. Dybała2
D. Macioł4
    7
 
 
K. Ćwikła 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Król
 
M- 
O. Kołodziejski 
- 
- 
K. Ćwikła3
D. Macioł4
 
Awans
D. Macioł
 
      8
 
- 
D. Macioł 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Witkowski 
- 
    37
 
 
    99   91
LD. Jeka2
B. Pawlaczyk4
- 
D. Jeka 
M. Witkowski4
A. Foltyński0
    83
      10
 
 
D. Jeka2
A. Foltyński4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RB. Pawlaczyk3
K. Dybała4
B. Pawlaczyk4
J. Kasperuk2
  38
M. Witkowski4
J. Wesołowski3
    11
 
 
J. Wesołowski 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Dybała
 
K- 
J. Kasperuk 
- 
- 
J. Wesołowski4
D. Czubaszek3
 
Awans
M. Witkowski
 
      12
 
- 
D. Czubaszek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Kaczmarek 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Skład 
- 
- 
P. Kaczmarek4
W. Rybicki0
    84
      14
 
 
- 
W. Rybicki 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Matłosz4
M. Lichota2
K. Skład1
M. Matłosz4
  40
P. Kaczmarek4
M. Wach1
    15
 
 
M. Robiński1
D. Ryś4
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Matłosz
 
IM. Robiński2
M. Matłosz4
M. Robiński 
- 
D. Ryś2
M. Wach4
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      16
 
- 
M. Wach 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Sząszor 
- 
    41
 
 
    101   93
HR. Ryciak1
D. Ryś4
- 
R. Ryciak 
M. Sząszor4
M. Matłosz1
    85
      18
 
 
M. Matłosz4
R. Ryciak0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XD. Ryś1
A. Borowiec4
D. Ryś4
W. Rybicki0
  42
M. Sząszor4
A. Czapliński1
    19
 
 
K. Skład 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Borowiec
 
G- 
W. Rybicki 
- 
- 
K. Skład0
A. Czapliński4
 
Awans
M. Sząszor
 
      20
 
- 
A. Czapliński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Kasperuk 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
D. Czubaszek 
- 
- 
J. Kasperuk1
M. Kliczkowski4
    86
      22
 
 
- 
M. Kliczkowski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Czubaszek2
D. Tonojan4
D. Czubaszek4
J. Kozera0
  44
M. Kliczkowski1
A. Dela4
    23
 
 
J. Kozera0
B. Pawlaczyk4
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Tonojan
 
EJ. Kozera4
A. Foltyński0
J. Kozera 
- 
B. Pawlaczyk2
A. Dela4
 
Awans
A. Dela
 
      24
 
- 
A. Dela 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Siciński 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
K. Ćwikła 
- 
- 
D. Siciński4
O. Kołodziejski0
    87
      26
 
 
- 
O. Kołodziejski 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Ćwikła4
M. Kliczkowski0
K. Ćwikła4
M. Ząbecki2
  46
D. Siciński4
D. Tonojan1
    27
 
 
D. Tonojan 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Ćwikła
 
C- 
M. Ząbecki 
- 
- 
D. Tonojan4
M. Król3
 
Awans
D. Siciński
 
      28
 
- 
M. Król 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Statkiewicz 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
Ł. Szczygieł 
- 
- 
P. Statkiewicz4
D. Gołębiowski0
    88
      30
 
 
- 
D. Gołębiowski 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Szymanowski4
A. Czapliński2
Ł. Szczygieł0
K. Szymanowski4
  48
P. Statkiewicz4
A. Borowiec1
    31
 
 
K. Górnioczek4
K. Szymanowski2
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Szymanowski
 
AK. Szymanowski4
B. Koziełek1
K. Szymanowski 
- 
K. Górnioczek0
A. Borowiec4
 
Awans
P. Statkiewicz
 
      32
 
- 
A. Borowiec 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System