Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2011 - chłopcy

II turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
A. Czapliński 
- 
    33
 
 
    97   89
PD. Sznurkowski0
K. Gmur4
- 
D. Sznurkowski 
A. Czapliński4
M. Lesiak1
    81
      2
 
 
D. Sznurkowski1
M. Lesiak4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Gmur4
K. Sobieraj0
K. Gmur4
K. Storczyk0
  34
A. Czapliński3
S. Batkowski1
    3
 
 
S. Batkowski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Gmur
 
O- 
K. Storczyk 
- 
- 
S. Batkowski4
F. Kołtowski2
 
Awans
A. Czapliński
 
      4
 
- 
F. Kołtowski 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Suszczyński 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
K. Wiatrak 
- 
- 
K. Suszczyński4
M. Popławski0
    82
      6
 
 
- 
M. Popławski 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Wiatrak3
R. Ablewski 4
K. Wiatrak4
K. Makowski0
  36
K. Suszczyński0
M. Fortuński4
    7
 
 
M. Fortuński 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
R. Ablewski
 
M- 
K. Makowski 
- 
- 
M. Fortuński4
K. Zbień1
 
Awans
M. Fortuński
 
      8
 
- 
K. Zbień 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Dula 
- 
    37
 
 
    99   91
LH. Stasio0
P. Hurnik4
- 
H. Stasio 
D. Dula4
K. Sząszor2
    83
      10
 
 
H. Stasio1
K. Sząszor4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RS. Stachowiak1
K. Suszczyński4
P. Hurnik3
S. Stachowiak4
  38
D. Dula4
R. Ablewski 0
    11
 
 
S. Gardjas 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Suszczyński
 
K- 
S. Stachowiak 
- 
- 
S. Gardjas0
R. Ablewski 3
 
Awans
D. Dula
 
      12
 
- 
R. Ablewski  
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Sobieraj 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
D. Jeska 
- 
- 
K. Sobieraj4
M. Maciaszczyk3
    84
      14
 
 
- 
M. Maciaszczyk 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Kuras0
S. Batkowski4
D. Jeska0
M. Kuras4
  40
K. Sobieraj0
A. Czarnowski4
    15
 
 
D. Wójcik4
M. Kuras1
    Przegrany na T
 
 
Awans
S. Batkowski
 
IM. Kuras4
B. Kiliszewski2
M. Kuras 
- 
D. Wójcik0
A. Czarnowski4
 
Awans
A. Czarnowski
 
      16
 
- 
A. Czarnowski 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Kiliszewski 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
D. Wójcik 
- 
- 
B. Kiliszewski1
K. Modrzejewski4
    85
      18
 
 
- 
K. Modrzejewski 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Maciaszczyk4
M. Strągowski2
D. Wójcik2
M. Maciaszczyk4
  42
K. Modrzejewski4
J. Bajda2
    19
 
 
D. Jeska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Maciaszczyk
 
G- 
M. Maciaszczyk 
- 
- 
D. Jeska0
J. Bajda4
 
Awans
K. Modrzejewski
 
      20
 
- 
J. Bajda 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
S. Stachowiak 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
S. Gardjas 
- 
- 
S. Stachowiak1
P. Buczyński4
    86
      22
 
 
- 
P. Buczyński 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Sząszor3
M. Stojałowski4
S. Gardjas0
K. Sząszor4
  44
P. Buczyński0
F. Mazur4
    23
 
 
P. Hurnik 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Stojałowski
 
E- 
K. Sząszor 
- 
- 
P. Hurnik0
F. Mazur4
 
Awans
F. Mazur
 
      24
 
- 
F. Mazur 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Stojałowski 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
K. Zbień 
- 
- 
M. Stojałowski4
K. Makowski0
    87
      26
 
 
- 
K. Makowski 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Zbień4
P. Buczyński2
K. Zbień4
M. Popławski0
  46
M. Stojałowski0
W. Zieliński4
    27
 
 
K. Wiatrak 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Zbień
 
C- 
M. Popławski 
- 
- 
K. Wiatrak0
W. Zieliński4
 
Awans
W. Zieliński
 
      28
 
- 
W. Zieliński 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Wydrych 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
F. Kołtowski 
- 
- 
M. Wydrych4
K. Storczyk3
    88
      30
 
 
- 
K. Storczyk 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UF. Kołtowski4
J. Bajda1
F. Kołtowski4
M. Lesiak1
  48
M. Wydrych4
M. Strągowski3
    31
 
 
R. Jagodziński1
M. Strągowski4
    Przegrany na X
 
 
Awans
F. Kołtowski
 
AR. Jagodziński1
M. Lesiak4
R. Jagodziński 
- 
M. Strągowski4
K. Gmur2
 
Awans
M. Wydrych
 
      32
 
- 
K. Gmur 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System