Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Aktualności
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Aktualności

Mak Marketing Junior Tour
2022-12-05

Kinga Pietrzak i Tomasz Krysztofik najlepszymi juniorami sezonu 2016

Czwarty turniej cyklu Mak Marketing Junior Tour zakończył tegoroczną młodzieżową rywalizację. W klubie Frame spotkało się 130 adeptów bilardowego rzemiosła. Dziewczęta grały w odmianę 8-bil a chłopcy w 10-bil.

Zwycięzcami zostali: Weronika Karwik z UKS Bila Zduny i Daniel Macioł Allinone Mikołów. Jednak to nie oni odebrali piękne puchary i tablety ufundowane przez sponsorów: firmę WEDA z Kętrzyna, Doorso z Łodzi i Mak Marketing. Najlepszymi w rankingu 2016 okazali się: Kinga Pietrzak z Joker Team Tomaszów Mazowiecki i Tomasz Krysztofik z Green Clubu Gdańsk.

Kinga Pietrzak odbiera puchar z rąk Katarzyny Kulazińskiej


Tomasz Krysztofik (Green Club Gdańsk)

Polski Junior Tour jest najliczniejszą na świecie cykliczną rywalizacją juniorów w pool bilard. W klasyfikacji generalnej widnieją nazwiska 138 chłopców i 52 dziewcząt. To sukces współpracy rodziców, opiekunów sekcji oraz organizatorów imprez. Podziękowania dla klubu Frame za gościnę i przyjacielski klimat oraz Mak Marketing za organizacje cyklu. Dziękujemy sponsorom, sędziom i opiekunom. Gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom startu w ciekawej sportowej imprezie. Nowa edycja rusza od wiosny 2017.

Rankingi sezonu 2016:
- kategoria dziewcząt
- kategoria chłopców
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System