Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Aktualności
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Aktualności

Cleaner Junior Tour III
2022-12-05

Honorata Hurnik i Patryk Statkiewicz najlepsi w trzeciej edycji

W zakończonym wczoraj Cleaner Junior Tourze wystartowało prawie 100 młodych zawodników i zawodniczek. Chłopcy rywalizowali w 14/1 a dziewczęta w 9-bil.

W finale dziewcząt zagrały Honorata Hurnik (Junior Frame Łódź) oraz Agnieszka Kolecka (Akademia Bilardowa Rokietnica). Lepsza okazała się zawodniczka gospodarzy, pokonując swoją rywalkę 4:2. Brawa dla Honoraty za drugie zwycięstwo w tym sezonie, słowa uznania również dla Agnieszki, dla której był to pierwszy występ w finale Junior Tour w karierze. Na podium rywalizacji dziewcząt stanęły jeszcze Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) oraz Aleksandra Wanat (Pino Junior Dębica).

Nie było niespodzianek w kategorii chłopców. Pierwsza czwórka to medaliści mistrzostw Polski lub Europy. Zwyciężył Patryk Statkiewicz (Fundacja Trefl Sopot), w finale wygrywając z Danielem Maciołem (Nosan Galeria Echo Kielce) 50:23. Brązowe medale wywalczyli Wiktor Zieliński (Hades Poznań) i Mikołaj Ząbecki (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki).

Po trzecim turnieju na czele rankingów znajdują się Honorata Hurnik i Wiktor Zieliński. Do rozegrania w tym roku pozostał jeszcze jeden turniej. 13 października dziewczęta zagrają w 8-bil a chłopcy w 10-bil.

-
Cleaner Junior Tour III - kategoria chłopców - tabele
- Cleaner Junior Tour III - kategoria dziewcząt - tabele
- Ranking Junior Tour - chłopcy
- Ranking Junior Tour - dziewczęta
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System