Strona główna » Światowe Igrzyska Polonijne - Kielce 2013 » Listy uczestników
Video na żywo
Menu
Tabele gier (online)
Listy uczestników

L.p.Imię i NazwiskoKrajRocznik
1Włodzimierz SiudekAustria1957
2Bogdan TroskaAustria1954
3Andrzej KokodyńskiAustria
4Igor PrygoniczBiałoruś1963
5Andrzej NawojczykBiałoruś1991
6Aleksiei PrakapienkaBiałoruś
7Andżelika BorysBiałoruś1973
8Andrzej SzczetkowBiałoruś1982
9Kiril CzumakowBiałoruś
10Maryna LisBiałoruś1976
11Wadzim OzimkoBiałoruś1974
12Andrzej GryniukBiałoruś1970
13Liudmila LeonovaBiałoruś1973
14Martyna GabrylowiczBiałoruś1967
15Aleksander BartosikBiałoruś1966
16Olga BojszaBiałoruś1978
17Andrzej TucinBiałoruś1997
18Jan LapkoBiałoruś1986
19Andrzej OlbrehtBiałoruś1971
20Czesław ZaborowskiBiałoruś1959
21Artur OrlowiecBiałoruś1990
22Dymitr CzumakowBiałoruś1973
23Maks CiszenkowBiałoruś1978
24Igor SuhinBiałoruś1986
25Paweł SzulejkoBiałoruś1987
26Andrzej BaranowBiałoruś1983
27Yauhen IhnatsikBiałoruś1990
28Pavel SvarabovichBiałoruś1986
29Siarhei RamaniukBiałoruś1967
30Sergiusz RodzinBiałoruś1962
31Franciszek PiaseckiBiałoruś2000
32Maksym PenewBułgaria1994
33Anton TonewBułgaria1973
34David HlinstakCzechy1992
35Andrzej JaneczkoHiszpania1970
36Marcin LelentalHiszpania
37Leszek KlodnickiKanada1954
38Kazimierz BiernatKanada1942
39Marcin KardaszKanada1975
40Tadeusz GluzaKanada1961
41Mateusz KardaszKanada1997
42Marek KornasKanada1965
43Wiesław SzewczykKanada1954
44Ryan KimKanada1984
45Jerzy WatraczKanada1959
46Mateusz KornasKanada
47Wojciech BogusławskiKanada1962
48Piotr BogusławskiKanada1995
49Danuta AzmanKanada
50Stanisław SonginLitwa1964
51Wladimir DubrowskijLitwa1962
52Artur GłuszkoLitwa1993
53Wiktor LukszaLitwa1986
54Waldemar SzumskiLitwa1969
55Aleksandr ZareckijLitwa1977
56Czesław DunowskiLitwa1987
57Bernard BłażewiczLitwa
58Krzysztof LeszczewskiLitwa1988
59Andrzej MiloszLitwa1983
60Ruslan MichtaLitwa
61Dmitrij PogorelijLitwa1984
62Romuald GrudinskijLitwa1978
63Jurij NovikLitwa
64Artur SemaszkoLitwa1984
65Alina NewedomskyteLitwa1987
66Dominik BłażewiczLitwa
67Vladimir DzokicMacedonia1980
68Andrierj GrosuMołdawia1980
69Alexandr DervalMołdawia1962
70Natalia ClimovaMołdawia1991
71Janusz WiellowiczNiemcy
72Jerzy LinnertNiemcy1946
73Andrzej SiurekNiemcy1958
74Artem BaranovRosja1995
75Wiktoria KurszyńskaRosja1980
76Alexey SemenovRosja1962
77Denis AlexandrovRosja1980
78Sergei ProkoshinRosja1973
79Igor HoronkoRosja1960
80Leonid KovalewRosja1988
81Igor KrickiRosja1976
82Nina BurganovaRosja1978
83Roman NaumovychUkraina1986
84Ievgenii IskraUkraina2003
85Bogdan BenitsyiUkraina1968
86Ihor LeshysynUkraina1992
87Andryi LabudaUkraina1972
88Nazar HorayUkraina1985
89Valentyn ShchurUkraina1988
90Mykola IskraUkraina1965
91Igor SvystunUkraina1983
92Viktor IushkoUkraina1966
93Józef SzkodzińskiUkraina
94Edward PukliczUkraina
95Witali BileckiUkraina
96Jerzy BileckiUkraina
97Zbigniew GancarzUSA1972
98Kacper GancarzUSA2001
99Sławomir SobczakUSA1961
100Wojciech PutzUSA1947
101Przemysław KowalczykUSA1972
102Jerzy PółtorakUSA1964
103Wiktor PilnyWęgry1951
104Tadeusz DutkiewiczWielka Brytania1952
105Marek SarnowskiWielka Brytania1952

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System