Strona główna » Światowe Igrzyska Polonijne - Kielce 2013 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Tabele gier (online)
Aktualności

XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne
2013-08-12

Wspaniała ceremonia otwarcia i pierwsze rozstrzygnięcia

Za nami pierwsze dwa dni Światowych Igrzysk Polonijnych - Kielce 2013 w tym jeden z najważniejszych elementów - uroczyste otwarcie. Ten moment na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przybyli w sobotę wieczorem na Kadzielnię albowiem wypadł on znakomicie. Były występy artystyczne, zapalenie znicza czy rozłożenie ogromnej biało-czerwonej flagi. Wszystko razem dało naprawdę wspaniały efekt.


W niedzielę przystąpiono już do pierwszych rozgrywek i rozdano pierwsze medale. Dekoracja odbyła się w specjalnie przygotowanym "Miasteczku Olimpijskim" i zgromadziła bardzo dużą grupę kibiców. Otwarty został również nasz "bilardowy namiot", który od samego otwarcia do 23:30 był pełen osób, które mogły spróbować swych sił przy zielonym suknie jak również skorzystać z rad Edwarda Janaszka i Grzegorza Kędzierskiego.

Dzisiaj kolejny dzień rywalizacja na arenach sportowych w Kielcach jak również zabaw przy stole bilardowym. Na stanowisku instruktora zobaczymy Ziemowita Janaszka oraz mistrza Polski w 10 bil Bartosza Rozwadowskiego.

XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - 1 dzień - Galeria Foto na Facebook'u
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System