Strona główna » Światowe Igrzyska Polonijne - Kielce 2013 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Tabele gier (online)
Aktualności

XVI Światowe Igrzyska Polonijne - Kielce 2013 już za 8 dni
2013-08-12

Największa impreza sportowa w Kielcach i jedna z największych organizowanych tego roku w Polsce rusza już za 8 dni. Po raz pierwszy rozegraną zostaną na niej zawody bilardowe. Zapraszamy na oficjalną stronę zmagań przy zielonym suknie.

W dniach 3-10 sierpnia do Kielc przyjedzie blisko dwa tysiące osób aby wziąć udział w XVI Światowych Igrzyskach Polonijnych - Kielce 2013. Wśród 19 dyscyplin po raz pierwszy zagości sport bilardowy. Do udziału zgłosiło sie ponad 90 zawodniczek i zawodników. Taka frekwencja przerosła oczekiwania zarówno głównych organizatorów ( Miasto Kielce) jak i odpowiedzialnych za zawody bilardowe Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe. Oczywiście ogromnie cieszy fakt, że rywalizacja przy zielonym suknie w swym debiucie przyciągnęła tak dużo chętnych co potwierdza tylko fakt, że bilard jest bardzo popularnym sportem.

Turniej rozegrany zostanie w największym klubie bilardowym w Kielcach Kieleckim Centrum Bilardowym Contact. Na okoliczność zawodów klub przeszedł kapitalny remont. Uczestnicy będą mieli więc bardzo dobre warunki do rozgrywania zawodów. Tradycyjnie już przeprowadzona zostanie transmisja video na stronie TVSports oraz relacja on-line z wyników.  Stowarzyszenie zadbało również o wiele atrakcji dla uczestników i gości imprezy. O tym jednak juz wkrótce na naszej stronie.

Już teraz zapraszamy do oglądania zmagań przy stole bilardowym.

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System