Strona główna » Światowe Igrzyska Polonijne - Kielce 2013 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Tabele gier (online)
Aktualności

Sztab organizacyjny już gotowy. Zapraszmy na transmisję na żywo na TVsports
2013-08-12

Kilkanaście osób w sztabie organizacyjnym, sędziowskim i telewizyjnym zawodów bilardowych. Znamy już skład obsługi która będzie obsługiwała zawody bilardowe podczas Światowych Igrzysk Polonijnych - Kielce 2013.

Na prawidłowym przebiegiem zawodów os strony sportowej czuwał będzie Sędzia Główny Marek Karlikowski. Do pomocy będzie miał jeszcze dwójkę "liniowych" Dianę Konieczną oraz Łukasza Dzirbę. Za to aby wyniki uzupełniane były na bieżąco po każdej zakończonej partii odpowiadać będzie Izabela Gajek.

Oczywiście nie zabraknie transmisji telewizyjnej na TVsport. Za pulpitem sterowniczym zasiądzie Janek Niewęgłowski. Komentować spotkania oraz dbać o aktualne informacje na stronie facebooka-Tvsport będzie nie kto inny jak etatowy już sprawozdawca Emil Paliwoda.  Wywiady z uczestnikami oraz gośćmi bilardowych zmagań i zapowiedzi należeć będą do znanego muzyka i człowieka od trików bilardowych Ziemowita Janaszka.

Tak jak na pozostałych imprezach nie może zabraknąć zdjęć. Za te kwestie odpowiedzialnym będzie Karol Skowerski, który tym razem zamieni kija bilardowego na NIKONA D700 i zadba o bogatą galerię zdjęciową z imprezy.

Przy przygotowaniu stołów, sali oraz wielu atrakcji, które czekają na uczestników zawodów bilardowych pracowac będzie jeszce kilkanaście osób.

Nad całością będzie musiał zapanować Dyrektor Zawodów Grzegorz Kędzierski, który jak wiemy jest znany z dbałości o szczegóły oraz z tego że wszystko musi sprawdzić osobiście aby mieć pewność że będzie dobrze funkcjonowało.

Dla wszystkich uczestników Igrzysk mamy specjalną atrakcję o której poinformujemy w kolejnym komunikacie na początku przyszłego tygodnia.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do oglądania zmagań na żywo na stronie TVsports.pl oraz do śledzenia wyników on-line.

Uczestników prosimy również o uzupełnianie swojego profilu w specjalnej zakładce po lewej stronie w menu zawodów "uaktualnij profil".

 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System