Aktualności

Puchar Polski ON 2023
2023-12-29

Emil Malanowski najlepszy w Krakowie

24 września w klubie TCF HUB Kraków został rozegrany Puchar Polski ON. W turnieju wzięło udział 16 zawodników i zawodniczek. Otwarcia zawodów dokonał Menager TCF HUB Centrum Sportu i Integracji P Marcin Krasnodębski w towarzystwie gościa P. Elżbiety Cichockiej - Przewodniczącej Komisji Międzyzakładowe NSZZ „SOLIDARNOŚĆ" Pracowników Oświaty Kraków - Śródmieście.

Zawody toczyły się wg systemu 2 KO do 5 wygranych partii. Klasą dla siebie był E. Malanowski - w ćwierćfinale pokonał M. Cieślę a w półfinale P. Gargasa. Jego przeciwnikiem w finale został M. Kubalski. Walka była zacięta ale ostatecznie zwycięsko z niej wyszedł brązowy medalista ME. Pojedynek zakończył się wynikiem 5:4 i tym samym E. Malanowski potwierdził swą dominację wśród zawodników niepełnosprawnych w Polsce.

V m-ce - Puchar, Dyplom, Voucher podarunkowy 100,00 zł

Przez cały czas trwania zawodów prowadzona była transmisja CueScore. Pierwszego dnia w trakcie zawodów odwiedził nas redaktor sportowy Radia Kraków i przeprowadzi szereg rozmów z uczestnikami wydarzenia. Wydarzenie zostało zrealizowane własnymi siłami i dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Bilardowego.