Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Wyniki eliminacji regionalnych 2022 » Elida Białystok
Video na żywo
Menu
 147 Break Warszawa 147 Break Warszawa
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Bila Ostrów Wielkopolski Bila Ostrów Wielkopolski
 Bila Tarnów Bila Tarnów
 Bilard Extreme Piła Bilard Extreme Piła
 Bistro Bilard Brzeszcze Bistro Bilard Brzeszcze
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Cue Clan Kołobrzeg Cue Clan Kołobrzeg
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Elida Białystok Elida Białystok
 Falcon Sosnowiec Falcon Sosnowiec
 Frame Łódź Frame Łódź
 Focus Kielce Focus Kielce
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 LUKS Pakosławice LUKS Pakosławice
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Porter Częstochowa Porter Częstochowa
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Sokół Brody Sokół Brody
 Spider Wrocław Spider Wrocław
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 UFO Nowy Sącz UFO Nowy Sącz
 UKS Bilardowa Samochodówka Legnica UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
Elida Białystok



Termin III eliminacji - 26 czerwca

Poz.

Nazwisko

Imię

I

II

III

IV

Suma

-

15.maj

26.cze

-

1

Bogdanowicz

Tomasz

20

18

0

0

38

2

Pampuch

Rafał

16

16

0

0

32

3

Piotrowski

Daniel

10

20

0

0

30

4

Kurlenda

Krzysztof

18

10

0

0

28

5

Skrzyński

Paweł

14

12

0

0

26

 

Pahulak

Karol

14

12

0

0

26

 

Śliż

Rafał

12

14

0

0

26

8

Laskowski

Michał

14

11

0

0

25

 

Dżus

Dariusz

14

11

0

0

25

 

Strękowski

Artur

11

14

0

0

25

11

Orywal

Adam

10

14

0

0

24

 

Babiński

Wojciech

8

16

0

0

24

13

Oksztul

Mariusz

12

11

0

0

23

 

Żuk

Filip

12

11

0

0

23

 

Rosiński

Michał

11

12

0

0

23

 

Makarewicz

Marek

11

12

0

0

23

17

Kożyński

Bartosz

12

10

0

0

22

18

Oksztul

Filip

11

10

0

0

21

19

Kowalik

Rafał

10

10

0

0

20

 

Hendożko

Paulina

10

10

0

0

20

 

Isajuk

Barbara

10

10

0

0

20

22

Grygieńć

Maciek

8

10

0

0

18

 

Iwankowicz

Anatol

8

10

0

0

18

24

Romaniuk

Bartosz

16

0

0

0

16

 

Czajkowski

Michał

8

8

0

0

16

27

Andrzejewski

Maciej

0

14

0

0

14

28

Antonowicz

Stanisław

10

0

0

0

10

 

Dowgiert

Adrian

10

0

0

0

10

 

Rutkowski

Ryszard

10

0

0

0

10

31

Drożdż

Łukasz

8

0

0

0

8

 

Dubiński

Krzysztof

8

0

0

0

8

 

Dubiński

Kacper

8

0

0

0

8



© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System