Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Wyniki eliminacji regionalnych 2022 » Elida Białystok
Video na żywo
Menu
 147 Break Warszawa 147 Break Warszawa
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Bila Ostrów Wielkopolski Bila Ostrów Wielkopolski
 Bila Tarnów Bila Tarnów
 Bilard Extreme Piła Bilard Extreme Piła
 Bistro Bilard Brzeszcze Bistro Bilard Brzeszcze
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Cue Clan Kołobrzeg Cue Clan Kołobrzeg
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Elida Białystok Elida Białystok
 Falcon Sosnowiec Falcon Sosnowiec
 Frame Łódź Frame Łódź
 Focus Kielce Focus Kielce
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 LUKS Pakosławice LUKS Pakosławice
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Porter Częstochowa Porter Częstochowa
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Sokół Brody Sokół Brody
 Spider Wrocław Spider Wrocław
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 UFO Nowy Sącz UFO Nowy Sącz
 UKS Bilardowa Samochodówka Legnica UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
Elida Białystok




Poz.

Nazwisko

Imię

I

II

III

IV

Suma

-

15.maj

26.cze

-

1

Bogdanowicz

Tomasz

20

18

16

20

74

2

Kurlenda

Krzysztof

18

10

20

16

64

3

Laskowski

Michał

14

11

18

18

61

4

Pampuch

Rafał

16

16

11

12

55

5

Śliż

Rafał

12

14

14

14

54

6

Pahulak

Karol

14

12

14

10

50

 

Orywal

Adam

10

14

10

16

50

8

Skrzyński

Paweł

14

12

12

11

49

 

Dżus

Dariusz

14

11

12

12

49

 

Strękowski

Artur

11

14

10

14

49

11

Makarewicz

Marek

11

12

10

14

47

12

Rosiński

Michał

11

12

11

12

46

 

Korzyński

Bartosz

12

10

12

12

46

14

Oksztul

Mariusz

12

11

12

10

45

15

Piotrowski

Daniel

10

20

14

0

44

 

Żuk

Filip

12

11

10

11

44

17

Kowalik

Rafał

10

10

10

11

41

18

Dowgiert

Adrian

10

0

16

11

37

19

Oksztul

Filip

11

10

10

0

31

20

Isajuk

Barbara

10

10

10

0

30

21

Iwankowicz

Anatol

8

10

10

0

28

22

Babiński

Wojciech

8

16

0

0

24

 

Antonowicz

Stanisław

10

0

0

14

24

24

Hendożko

Paulina

10

10

0

0

20

25

Grygieńć

Maciek

8

10

0

0

18

27

Romaniuk

Bartosz

16

0

0

0

16

 

Czajkowski

Michał

8

8

0

0

16

29

Andrzejewski

Maciej

0

14

0

0

14

 

Białous

Maciej

0

0

14

0

14

31

Koronczewski

Tomasz

0

0

11

0

11

 

Veres

Daniel

0

0

11

0

11

33

Rutkowski

Ryszard

10

0

0

0

10

34

Drożdż

Łukasz

8

0

0

0

8

 

Dubiński

Krzysztof

8

0

0

0

8

 

Dubiński

Kacper

8

0

0

0

8


© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System